Jděte vstříc digitalizaci a vyšší efektivitě při zpracování účetnictví

Stále více firem přechází na digitální přenos a archivaci účetních dokladů a požadují jej i po svých účetních. Jste připraveni?

V souladu s požadavky klientů

Docspoint vyvíjíme ve spolupráci jak s účetními kancelářemi, tak s firmami. Zohledňujeme tak požadavky obou stran na co nejjednodušší digitalizaci a automatizaci účetního workflow.

Hromadný import do Pohody v sekundě

Šetříme čas tam, kde to jde. Abyste vy nemuseli spěchat u činností, kde je to na škodu (ale čas vás k tomu mnohdy tlačí). Rychlý import z Docspointu do SW Pohoda vás nadchne.

Digitalizace dokladů v souladu se zákonem

Digitalizace účetnictví pomocí Docspointu je v souladu s předpisy a zákony České republiky (zákon o účetnictví, zákon o DPH, zákon o archivnictví a spisové službě atd.).

Nikdy nepřijdete o uložená data

Data jsou ukládána na zabezpečeném zálohovaném cloudovém uložišti, které splňuje všechny evropské a české normy (včetně podmínek uložení osobních dat dle GDPR).

Snadný přenos dokladů od klientů

Vaši klienti mohou využít několik způsobů, jak vám doklady do Docspointu zaslat (vyfocením v aplikaci, skenem, zasláním na e-mail či nahráním pdf do aplikace). Nabídnete jim tak maximální komfort.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz
Riešenie spolupracujúce so systémom POHODA
www.pohoda.sk www.pohodaplus.sk

Podívejte se, jak účetní kancelář Jaspar s.r.o. zvýšila díky Docspointu efektivitu svých účetních o 50 %

V lednovém čísle časopisu Moja Pohoda, vydávaném společností Stormware - tvůrcem účetního software POHODA, najdete případovou studii o řešení Docspoint. Dočtete se, jak Docspoint využívá účetní kancelář Jaspar s.r.o. obsluhující desítky klientů v České a Slovenské republice. Článek najdete na straně 16.

Prohlédnout časopis

Aktuální statistiky

1000+

ušetřených hodin účetních

400+

uživatelských účtů

150+

klientských společností

INFOGRAFIKA

Přenos souborů do účetního software Pohoda

Abyste díky Docspointu mohli do svého účetního programu Pohoda nahrát nové účetní doklady, můžete zvolit několik možných cest:

  • Vyfoťte doklad telefonem či tabletem;
  • Naskenujte jej pomocí kancelářského scanneru;
  • Zašlete doklad na speciálně určenou e-mailovou adresu;
  • Vložte jej do prostředí Docspointu pomocí intuitivního rozhraní na vašem počítači.

Po vložení dokladu do Docspointu můžete záznam před importem do Pohody ještě upravit, přidat další údaje a především jej nechat schválit v rámci firemních procesů.

Následně bude připravený doklad či série dokladů nahrána z bezpečného uložiště Docspointu do vaší instance Pohody, kde budete moci doklady zaúčtovat.

I po importu do Pohody zůstávají doklady v Docspointu, který tak slouží jako zálohovací systém pro potřeby daňové kontroly či jen v případě, že budete sken dokladu v budoucnu potřebovat.

Základní funkce

Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad

Všechny doklady upraveny a zkontrolovány? Pak už stačí jen spustit hromadný import a po pár chvílích najít všechny doklady v SW Pohoda přesně tam, kde mají být.

Funkce řešení Docspoint - Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad
stock-photo-hand-holding-a-smartphone-with-a-green-checkmark-icon-on-the-screen-to-show-a-validated-confirmed-675822841 (kopie)

Kontrola a úprava dokladů před importem do účetního SW Pohoda

Než pošlete dávku účetních dokladů do SW Pohoda, můžete ji zkontrolovat a doplnit či opravit vše, co je potřeba. Do Pohody se vám pak již dostanou kompletně připravené doklady bez nutnosti cokoliv měnit.

Archivace dokladů v prostředí Docspoint

Nejen zákon, ale i zdravý rozum nabádá k úschově dokladů na dalším místě, než jen v účetním software Pohoda. K tomuto účelu je součástí řešení Docspoint elektronický archiv, v němž se všechny doklady uchovávají včetně skenu jejich originálu.

Funkce řešení Docspoint - Archivace dokladů v prostředí Docspoint
Funkce řešení Docspoint - Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Nastavíme vám individuální workflow práce s doklady tak, jak potřebujete vy a vaše účetní oddělení nebo účetní kancelář.

Potřebujete některé doklady schvalovat před zařazením do účetnictví? Nebo dokonce všechny? Potřebujete mzdové doklady zpracovávat jedním pracovníkem a klasické účetní doklady druhým? S Docspointem to jde snadno.

Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů

Docspoint rozšiřuje množství způsobů, jak lze do SW Pohoda doklady dostávat. Přepis už zdaleka není jedinou možností.

K účetním se tak doklady již nemusí dostávat pouze papírově nebo přes nezabezpečené veřejné cloudové uložiště. Mohou být nahrány rovnou do zabezpečeného Docspointu, kde si účetní doplní vše potřebné a kompletní doklad v elektronické podobě pak nahrají rovnou do SW Pohoda.

Funkce řešení Docspoint - Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů

Docspoint pomáhá již více jak 150 účetním kancelářím a firmám v Čechách a na Slovensku

Zde jsou některé z nich
jaspar-200
ews-200
graceta-200
taxpoint-200
odeo-200-200
dc-york-200-200

Zbývá jediný krok

Napište si o bezplatnou demoverzi a prezentaci možností Docspointu.

Povinná pole jsou označená *.