Chcete zvýšit produktivitu práce svých účetních a přidanou hodnotu poskytovanou zákazníkům? Integrujte Docspoint do svého workflow.

Chcete zjednodušit tok dokladů vaší firmou? Chcete ušetřit práci svým účetním a zvýšit jejich produktivitu? Nasaďte Docspoint a zajistěte tok dokladů online.

Klíčové výhody
řešení Docspoint

Ať už jste účetní kancelář, účetní oddělení firmy nebo společnost využívající služby externího účetního, řešení Docspoint vám pomůže zlepšit účetní workflow, ušetřit cenný čas a díky tomu uspořit nemalé finance.

Nikdy nepřijdete
o uložená data

Data jsou ukládána na zabezpečeném cloudovém uložišti pod správou společnosti Giri s.r.o., které splňuje všechny evropské a české normy (včetně podmínek uložení osobních dat dle GDPR).

Snadný přenos dokladů, ať jste kdekoli

Je jedno, kde se zrovna nacházíte a jaké zařízení máte u sebe. Díky Docspointu můžete data do účetního systému dostávat různými způsoby - vyfocením dokladu, jeho skenem, zasláním na speciální e-mailovou adresu či prostým nahráním přes počítač.

Hromadný import
do Pohody v sekundě

Proč ztrácet čas ručním zadáváním jednotlivých dokladů, když je možné zařídit jejich hromadný automatický import? Neztrácejte čas a věnujte jej činnostem s vysokou přidanou hodnotou.

Klienti

Co si o Docspointu myslí klienti?

"Docspoint nám výrazně šetří čas. Posíláme přes něj naší účetní doklady hned, jak vzniknou. Díky tomu nemusí účetní čekat na "velkou várku" na konci měsíce, ale může si doklady zpracovávat postupně. My díky tomu vidíme ekonomický vývoj firmy v reálném čase."

Michal Kubín, Brand Hub s.r.o.

"Lidé z Docspointu nám poskytují perfektní support, reagují vždy pružně na naše požadavky a systém neustále modernizují podle potřeb nás a našich klientů… Dle mě moderní elektronický archiv, který je perfektně propojen na účetní programy a tím dochází k vysoké efektivitě při správě klientských společností."

Martin Jaspar, Jaspar s.r.o.

“Docspoint funguje rychle a intuitivně, vyhledávání dokladů je velice snadné. Perfektní je unikátní e-mail, který rovnou překlopí přílohu do systému a vyplnění dokladu už zabere opravdu minutku. Následný schvalovací proces pro manažera je už rychlou záležitostí a účetní má možnost poslední úpravy bez zbytečného vracení. V účetním programu Pohoda se potom doklad zobrazí velmi rychle a hlavně bez jakéhokoliv přihlašování.”

Martin Kalaš, AutoAnex s.r.o.

"My sami a naše vývojářské studio jsme uživateli Docspointu od začátku jeho vývoje.”

Jiří Hošek, Giri s.r.o.