S Docspointem šetří náklady a čas účetních již desítky firem a účetních kanceláří. Zde jsou některé z nich.

Klienti k Docspointu říkají

"K tomu, abychom začali používat elektronický archiv, nás tak trochu přitlačila současná pandemická situace, neboť část našich zaměstnanců pracovala systémem homeoffice. Systém Docspoint je velmi přehledný, funkční a máme všichni po ruce potřebné dokumenty v elektronické podobě. Systém workflow umožňuje schvalování dokumentů s tím, že po celou dobu máme přehled, jak se s daným dokumentem pracovalo.

Jeho propojení s účetnictvím je velmi praktické. Přechod na elektronický archiv nebyl složitý a získává si v naší firmě stále větší oblibu. Velmi si pochvalujeme spolupráci s firmou GIRI, neboť rychle reagují na naše dotazy, návrhy a zároveň zapracovávají naše připomínky do nových verzí produktu.”

i-tec Technologies s.r.o.

"S programem Docspoint jsme moc spokojeni, neustále se rozvíjí a zdokonaluje a to se nám líbí. Technická i poradenská podpora má příjemný proklientský přístup a řeší veškeré i individuální požadavky obratem. Neváhají se s námi pustit i do extra propojení Docspointu s jinými e-shopovými programy, což je přesně to, co pro naše klienty potřebujeme pro usnadnění a zautomatizování naší práce."

Lucie Sýkorová, Easy Way Solutions

"Docspoint nám výrazně šetří čas. Posíláme přes něj naší účetní doklady hned, jak vzniknou. Díky tomu nemusí účetní čekat na "velkou várku" na konci měsíce, ale může si doklady zpracovávat postupně. My díky tomu vidíme ekonomický vývoj firmy v reálném čase."

Michal Kubín, Brand Hub s.r.o.

"Lidé z Docspointu nám poskytují perfektní support, reagují vždy pružně na naše požadavky a systém neustále modernizují podle potřeb nás a našich klientů… Dle mě moderní elektronický archiv, který je perfektně propojen na účetní programy a tím dochází k vysoké efektivitě při správě klientských společností."

Martin Jaspar, Jaspar s.r.o.

“Docspoint funguje rychle a intuitivně, vyhledávání dokladů je velice snadné. Perfektní je unikátní e-mail, který rovnou překlopí přílohu do systému a vyplnění dokladu už zabere opravdu minutku. Následný schvalovací proces pro manažera je už rychlou záležitostí a účetní má možnost poslední úpravy bez zbytečného vracení. V účetním programu Pohoda se potom doklad zobrazí velmi rychle a hlavně bez jakéhokoliv přihlašování.”

Martin Kalaš, AutoAnex s.r.o.

"My sami a naše vývojářské studio jsme uživateli Docspointu od začátku jeho vývoje.”

Jiří Hošek, Giri s.r.o.