Dosáhněte vyšší efektivity při zpracování účetnictví

Přeměňte své účetnictví na bezpapírové
a ušetřete až 30 % času a nákladů

Nikdy nepřijdete o uložená data

Data jsou ukládána na zabezpečeném cloudovém uložišti, které splňuje všechny evropské a české normy (včetně podmínek uložení osobních dat dle GDPR).

Snadný přenos dokladů, ať jste kdekoli

Je jedno, kde se zrovna nacházíte a jaké zařízení máte u sebe. Díky Docspointu můžete doklady digitalizovat různými způsoby - vyfocením, skenem, zasláním na speciální e-mail či prostým nahráním přes počítač.

Digitalizace dokladů v souladu se zákonem

Digitalizace účetnictví pomocí Docspointu je v souladu s předpisy a zákony České republiky (zákon o účetnictví, zákon o DPH, zákon o archivnictví a spisové službě atd.).

Hromadný import do Pohody v sekundě

Šetříme čas tam, kde to jde. Abyste vy nemuseli spěchat u činností, kde je to na škodu (ale čas vás k tomu mnohdy tlačí). Rychlý import z Docspointu do SW Pohoda vás nadchne.

Snadné používání a přehledné prostředí

Zakládáme si na jednoduchosti používání a přehledném uživatelském prostředí, které vám práci s Docspointem usnadní. Sami jsme jeho uživateli a i my chceme, aby nám i vám šetřil čas a byl užitečným pomocníkem.

Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů

Docspoint rozšiřuje množství způsobů, jak lze do SW Pohoda doklady dostávat. Přepis už zdaleka není jedinou možností.

K účetním se tak doklady již nemusí dostávat pouze papírově nebo přes nezabezpečené veřejné cloudové uložiště. Mohou být nahrány rovnou do zabezpečeného Docspointu, kde si účetní doplní vše potřebné a kompletní doklad v elektronické podobě pak nahrají rovnou do SW Pohoda.

shutterstock_1139756201 (kopie)upravena
stock-photo-hand-holding-a-smartphone-with-a-green-checkmark-icon-on-the-screen-to-show-a-validated-confirmed-675822841 (kopie)

Kontrola a úprava dokladů před importem do účetního SW Pohoda

Než pošlete dávku účetních dokladů do SW Pohoda, můžete ji zkontrolovat a doplnit či opravit vše, co je potřeba. Do Pohody se vám pak již dostanou kompletně připravené doklady bez nutnosti cokoliv měnit.

Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad

Všechny doklady upraveny a zkontrolovány? Pak už stačí jen spustit hromadný import a po pár chvílích najít všechny doklady v SW Pohoda přesně tam, kde mají být.

shutterstock_736553179 (kopie)
shutterstock_1141680104 (kopie) upravena (kopie)

Archivace dokladů v prostředí Docspoint

Nejen zákon, ale i zdravý rozum nabádá k úschově dokladů na dalším místě, než jen v účetním software Pohoda. K tomuto účelu je součástí řešení Docspoint elektronický archiv, v němž se všechny doklady uchovávají včetně skenu jejich originálu.

Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Nastavíme vám individuální workflow práce s doklady tak, jak potřebujete vy a vaše účetní oddělení nebo účetní kancelář.

Potřebujete některé doklady schvalovat před zařazením do účetnictví? Nebo dokonce všechny? Potřebujete mzdové doklady zpracovávat jedním pracovníkem a klasické účetní doklady druhým? S Docspointem to jde snadno.

účetní workflow

Výběr z firem, kterým Docspoint šetří čas a zefektivňuje účetní workflow

Docspoint pomáhá již více jak 70 českým firmám a účetním kancelářím.
Snímek obrazovky 2018-11-21 v 17.32.22

"Lidé z Docspointu nám poskytují perfektní support, reagují vždy pružně na naše požadavky a systém neustále modernizují podle potřeb nás a našich klientů… Dle mě moderní elektronický archiv, který je perfektně propojen na účetní programy a tím dochází k vysoké efektivitě při správě klientských společností."

logo-web

"Docspoint nám výrazně šetří čas. Posíláme přes něj naší účetní doklady hned, jak vzniknou. Díky tomu nemusí účetní čekat na "velkou várku" na konci měsíce, ale může si doklady zpracovávat postupně. My díky tomu vidíme ekonomický vývoj firmy v reálném čase."

giri_logo

"My sami a naše vývojářské studio jsme uživateli Docspointu od začátku jeho vývoje."

Auto Anex

"Docspoint funguje rychle a intuitivně, vyhledávání dokladů je velice snadné. Perfektní je unikátní e-mail, který rovnou překlopí přílohu do systému a vyplnění dokladu už zabere opravdu minutku. Následný schvalovací proces pro manažera je už rychlou záležitostí a účetní má možnost poslední úpravy bez zbytečného vracení. V účetním programu Pohoda se potom doklad zobrazí velmi rychle a hlavně bez jakéhokoliv přihlašování."

obrazek

"K tomu, abychom začali používat elektronický archiv, nás tak trochu přitlačila současná pandemická situace, neboť část našich zaměstnanců pracovala systémem homeoffice. Systém Docspoint je velmi přehledný, funkční a máme všichni po ruce potřebné dokumenty v elektronické podobě. Systém workflow umožňuje schvalování dokumentů s tím, že po celou dobu máme přehled, jak se s daným dokumentem pracovalo.
Jeho propojení s účetnictvím je velmi praktické. Přechod na elektronický archiv nebyl složitý a získává si v naší firmě stále větší oblibu. Velmi si pochvalujeme spolupráci s firmou GIRI, neboť rychle reagují na naše dotazy, návrhy a zároveň zapracovávají naše připomínky do nových verzí produktu.
"

Zbývá jediný krok

Napište si o bezplatnou demoverzi a prezentaci možností Docspointu.