Dosáhněte vyšší efektivity při zpracování účetnictví

Přeměňte své účetnictví na bezpapírové
a ušetřete až 30 % času a nákladů

Nikdy nepřijdete o uložená data

Data jsou ukládána na zabezpečeném cloudovém uložišti, které splňuje všechny evropské a české normy (včetně podmínek uložení osobních dat dle GDPR).

Snadný přenos dokladů, ať jste kdekoli

Je jedno, kde se zrovna nacházíte a jaké zařízení máte u sebe. Díky Docspointu můžete doklady digitalizovat různými způsoby - vyfocením, skenem, zasláním na speciální e-mail či prostým nahráním přes počítač.

Digitalizace dokladů v souladu se zákonem

Digitalizace účetnictví pomocí Docspointu je v souladu s předpisy a zákony České republiky (zákon o účetnictví, zákon o DPH, zákon o archivnictví a spisové službě atd.).

Hromadný import do Pohody v sekundě

Šetříme čas tam, kde to jde. Abyste vy nemuseli spěchat u činností, kde je to na škodu (ale čas vás k tomu mnohdy tlačí). Rychlý import z Docspointu do SW Pohoda vás nadchne.

Snadné používání a přehledné prostředí

Zakládáme si na jednoduchosti používání a přehledném uživatelském prostředí, které vám práci s Docspointem usnadní. Sami jsme jeho uživateli a i my chceme, aby nám i vám šetřil čas a byl užitečným pomocníkem.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz
Riešenie spolupracujúce so systémom POHODA
www.pohoda.sk www.pohodaplus.sk

Aktuální statistiky

1000+

ušetřených hodin účetních

300+

uživatelských účtů

90+

klientských společností

INFOGRAFIKA

Přenos souborů do účetního software Pohoda

Abyste díky Docspointu mohli do svého účetního programu Pohoda nahrát nové účetní doklady, můžete zvolit několik možných cest:

  • Vyfoťte doklad telefonem či tabletem;
  • Naskenujte jej pomocí kancelářského scanneru;
  • Zašlete doklad na speciálně určenou e-mailovou adresu;
  • Vložte jej do prostředí Docspointu pomocí intuitivního rozhraní na vašem počítači.

Po vložení dokladu do Docspointu můžete záznam před importem do Pohody ještě upravit, přidat další údaje a především jej nechat schválit v rámci firemních procesů.

Následně bude připravený doklad či série dokladů nahrána z bezpečného uložiště Docspointu do vaší instance Pohody, kde budete moci doklady zaúčtovat.

I po importu do Pohody zůstávají doklady v Docspointu, který tak slouží jako zálohovací systém pro potřeby daňové kontroly či jen v případě, že budete sken dokladu v budoucnu potřebovat.

Základní funkce

Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů

Docspoint rozšiřuje množství způsobů, jak lze do SW Pohoda doklady dostávat. Přepis už zdaleka není jedinou možností.

K účetním se tak doklady již nemusí dostávat pouze papírově nebo přes nezabezpečené veřejné cloudové uložiště. Mohou být nahrány rovnou do zabezpečeného Docspointu, kde si účetní doplní vše potřebné a kompletní doklad v elektronické podobě pak nahrají rovnou do SW Pohoda.

Funkce řešení Docspoint - Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů
stock-photo-hand-holding-a-smartphone-with-a-green-checkmark-icon-on-the-screen-to-show-a-validated-confirmed-675822841 (kopie)

Kontrola a úprava dokladů před importem do účetního SW Pohoda

Než pošlete dávku účetních dokladů do SW Pohoda, můžete ji zkontrolovat a doplnit či opravit vše, co je potřeba. Do Pohody se vám pak již dostanou kompletně připravené doklady bez nutnosti cokoliv měnit.

Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad

Všechny doklady upraveny a zkontrolovány? Pak už stačí jen spustit hromadný import a po pár chvílích najít všechny doklady v SW Pohoda přesně tam, kde mají být.

Funkce řešení Docspoint - Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad
Funkce řešení Docspoint - Archivace dokladů v prostředí Docspoint

Archivace dokladů v prostředí Docspoint

Nejen zákon, ale i zdravý rozum nabádá k úschově dokladů na dalším místě, než jen v účetním software Pohoda. K tomuto účelu je součástí řešení Docspoint elektronický archiv, v němž se všechny doklady uchovávají včetně skenu jejich originálu.

Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Nastavíme vám individuální workflow práce s doklady tak, jak potřebujete vy a vaše účetní oddělení nebo účetní kancelář.

Potřebujete některé doklady schvalovat před zařazením do účetnictví? Nebo dokonce všechny? Potřebujete mzdové doklady zpracovávat jedním pracovníkem a klasické účetní doklady druhým? S Docspointem to jde snadno.

Funkce řešení Docspoint - Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Docspoint pomáhá již více jak 70 českým firmám a účetním kancelářím

Zde jsou některé z nich
Snímek obrazovky 2018-11-21 v 17.32.22
logo-web
giri_logo
Auto Anex
obrazek
Easy Way Solutions

Zbývá jediný krok

Napište si o bezplatnou demoverzi a prezentaci možností Docspointu.