Řešení Docspoint je plně integrováno s účetním programem Pohoda od společnosti STORMWARE s.r.o. Všechny vaše účetní doklady nahrané do Docspointu tak snadno a rychle přenesete do Pohody na pár kliknutí tlačítka myši.

Díky vytvořenému můstku (SW propojující systém Docspoint a účetní program Pohoda) jsou do Docspointu automaticky nahrány všechny číselníky (středisko, činnost, zakázka, číselné řady, členění DPH a předkontace). Díky tomu je můžete snadno přiřazovat jednotlivým dokladům. Veškeré údaje, které vyplníte v Docspointu, se vám jednoduše naimportují k danému dokladu v účetním SW Pohoda. Výrazně se tak zkracuje doba potřebná pro zaúčtování každého dokladu.

Řešení Docspoint také umožňuje zpětnou synchronizaci dokladů vytvořených / upravených v účetním systému Pohoda tak, abyste měli elektronický archiv vašich účetních dokladů vždy aktuální a kompletní.

Docspoint spolupracuje s českou i slovenskou verzí účetního software Pohoda. Odpovídá českým i slovenským účetním a daňovým normám (např. sazby DPH apod.).

Propojení Docspointu s českou verzí účetního software Pohoda
Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz
Propojení Docspointu se slovenskou verzí účetního software Pohoda
Riešenie spolupracujúce so systémom POHODA
www.pohoda.sk www.pohodaplus.sk

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Zjistěte, jak může Docspoint ušetřit desítky % času
a nákladů na účetnictví i vám.

Domluvte si nezávaznou prezentaci a bezplatné 14denní demo řešení Docspoint.