Jsme tým vývojářů zapálených do tvorby řešení pro automatizaci workflow a účetních procesů.

Společnost Giri s.r.o. byla založena v roce 2015. Je dynamicky se rozvíjejícím start-upem. Zaměřuje se na vývoj softwarových řešení umožňujících digitalizaci různých typů účetních dokladů a jejich automatizovaný import do účetních systémů.

Naším cílem je poskytovat nástroje v oblasti digitalizace dokumentů. Jejich úkolem je našim zákazníkům celkově zjednodušit práci s dokumenty a snížit administrativní zátěž. Výsledkem je pak výrazně efektivnější workflow. Díky tomu mohou majitelé účetních firem, nezávislí účetní, pracovníci účetních oddělení či ekonomických úseků dosahovat vyšší produktivity práce a soustředit se na činnosti s vyšší přidanou hodnotou.

Vždy se snažíme nejprve porozumět potřebám našich zákazníků tak, abychom byli schopni dodat řešení na míru. Vývoj našich produktů probíhá agilně a v těsné spolupráci se zákazníky. Ti se účastní jejich testování a mohou tak maximálně ovlivnit konečný výstup produktu.

Spokojenost zákazníků a důvěra v naše řešení je jednou z našich hlavních motivací. Stejně jako dodávat na trh vysoce kvalitní produkty postavené na nejmodernějších technologiích. Podpora zákazníků, mezi které nejčastěji patří účetní kanceláře nebo i malé a střední firmy s vlastním účetním oddělením, je naše hlavní priorita.

Naše řešení

Špičková aplikace pro správu účetních dokladů a jejich snadné zpracování v účetním sw Pohoda.

Automatizace importu skenů dokladů do účetního systému Pohoda.

Automatizace importu účetních dat ze souboru Excel do účetního systému Pohoda.