Funkce řešení Docspoint - Čím vás Docspoint ohromí

Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů

Docspoint rozšiřuje množství způsobů, jak lze do SW Pohoda doklady dostávat. Přepis už zdaleka není jedinou možností. Do Docspointu můžete doklady nahrát přetažením v počítači, vyfocením přes mobilní aplikaci či zasláním e-mailem na určenou e-mailovou adresu.

K účetním se tak doklady již nemusí dostávat pouze papírově nebo přes nezabezpečené veřejné cloudové uložiště. Mohou být nahrány rovnou do zabezpečeného Docspointu, kde si účetní doplní vše potřebné a kompletní doklad v elektronické podobě pak nahrají rovnou do SW Pohoda.

Snímek obrazovky 2022-12-27 v 14.41.58
Snímek obrazovky 2022-12-27 v 18.00.48

Kontrola a úprava dokladů před importem do účetního SW Pohoda

Než pošlete dávku účetních dokladů do SW Pohoda, můžete ji zkontrolovat a doplnit či opravit vše, co je potřeba. Do Pohody se vám pak již dostanou kompletně připravené doklady bez nutnosti cokoliv měnit.

Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad

Všechny doklady upraveny a zkontrolovány? Pak už stačí jen spustit hromadný import a po pár chvílích najít všechny doklady v SW Pohoda přesně tam, kde mají být. Jednoduchý, rychlý a bezpečný hromadný přenos z řešení Docspoint přímo do Pohody.

Snímek obrazovky 2022-12-27 v 17.57.52
Snímek obrazovky 2022-12-27 v 14.49.53

Archivace dokladů v prostředí Docspoint

Nejen zákon, ale i zdravý rozum nabádá k úschově dokladů na dalším místě, než jen v účetním software Pohoda. K tomuto účelu je součástí řešení Docspoint elektronický archiv, v němž se všechny doklady uchovávají včetně skenu jejich originálu. Vidíte tak nejen přepis dokladu v databázi Docspointu, ale i sken dokladu či původní pdf, ke kterým budete mít vždy přístup.

Uchováte-li všechny skeny originálů dokladů či jejich pdf verze v Docspointu, splníte tím zároveň zákonnou povinnost o archivaci účetnictví (Zákon č. 563/1991, o účetnictví a jiné).

Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Nastavíme vám individuální workflow práce s doklady tak, jak potřebujete vy a vaše účetní oddělení nebo externí účetní společnost.

Potřebujete některé doklady schvalovat před zařazením do účetnictví? Nebo dokonce všechny? Potřebujete mzdové doklady zpracovávat jedním pracovníkem a klasické účetní doklady druhým? S Docspointem to jde snadno.

Snímek obrazovky 2022-12-27 v 17.55.42

Zjistěte, jak může Docspoint ušetřit desítky hodin času
a náklady na účetnictví i vám.

Domluvte si nezávaznou prezentaci a bezplatné 14denní demo řešení Docspoint.