Dosáhněte vyšší efektivity při zpracování účetnictví

Přeměňte své účetnictví na bezpapírové
a ušetřete 30 až 50 % času a nákladů

Nikdy nepřijdete o uložená data

Data jsou ukládána na zabezpečeném cloudovém uložišti, které splňuje všechny evropské a české normy (včetně podmínek uložení osobních dat dle GDPR).

Snadný přenos dokladů, ať jste kdekoli

Je jedno, kde se zrovna nacházíte a jaké zařízení máte u sebe. Díky Docspointu můžete doklady digitalizovat různými způsoby - vyfocením, skenem, zasláním na speciální e-mail či prostým nahráním přes počítač.

Digitalizace dokladů v souladu se zákonem

Digitalizace účetnictví pomocí Docspointu je v souladu s předpisy a zákony České republiky (zákon o účetnictví, zákon o DPH, zákon o archivnictví a spisové službě atd.).

Hromadný import do Pohody v sekundě

Šetříme čas tam, kde to jde. Abyste vy nemuseli spěchat u činností, kde je to na škodu (ale čas vás k tomu mnohdy tlačí). Rychlý import z Docspointu do SW Pohoda vás nadchne.

Snadné používání a přehledné prostředí

Zakládáme si na jednoduchosti používání a přehledném uživatelském prostředí, které vám práci s Docspointem usnadní. Sami jsme jeho uživateli a i my chceme, aby nám i vám šetřil čas a byl užitečným pomocníkem.

Chtěli bychom vás požádat o vyplnění našeho stručného průzkumu na téma digitalizace účetních procesů. Nezabere více jak 3 minuty, ale pomůže nám vytvářet řešení Docspoint tak, aby vám, podnikatelům či majitelům účetních kanceláří skutečně maximálně pomáhalo. Předem děkujeme.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz
Riešenie spolupracujúce so systémom POHODA
www.pohoda.sk www.pohodaplus.sk

Podívejte se, jak účetní kancelář Jaspar s.r.o. zvýšila díky Docspointu efektivitu svých účetních o 50 %

V lednovém čísle časopisu Moja Pohoda, vydávaném společností Stormware - tvůrcem účetního software POHODA, najdete případovou studii o řešení Docspoint. Dočtete se, jak Docspoint využívá účetní kancelář Jaspar s.r.o. obsluhující desítky klientů v České a Slovenské republice. Článek najdete na straně 16.

Prohlédnout časopis

Aktuální statistiky

1000+

ušetřených hodin účetních

400+

uživatelských účtů

150+

klientských společností

INFOGRAFIKA

Přenos souborů do účetního software Pohoda

Abyste díky Docspointu mohli do svého účetního programu Pohoda nahrát nové účetní doklady, můžete zvolit několik možných cest:

  • Vyfoťte doklad telefonem či tabletem;
  • Naskenujte jej pomocí kancelářského scanneru;
  • Zašlete doklad na speciálně určenou e-mailovou adresu;
  • Vložte jej do prostředí Docspointu pomocí intuitivního rozhraní na vašem počítači.

Po vložení dokladu do Docspointu můžete záznam před importem do Pohody ještě upravit, přidat další údaje a především jej nechat schválit v rámci firemních procesů.

Následně bude připravený doklad či série dokladů nahrána z bezpečného uložiště Docspointu do vaší instance Pohody, kde budete moci doklady zaúčtovat.

I po importu do Pohody zůstávají doklady v Docspointu, který tak slouží jako zálohovací systém pro potřeby daňové kontroly či jen v případě, že budete sken dokladu v budoucnu potřebovat.

Základní funkce

Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů

Docspoint rozšiřuje množství způsobů, jak lze do SW Pohoda doklady dostávat. Přepis už zdaleka není jedinou možností.

K účetním se tak doklady již nemusí dostávat pouze papírově nebo přes nezabezpečené veřejné cloudové uložiště. Mohou být nahrány rovnou do zabezpečeného Docspointu, kde si účetní doplní vše potřebné a kompletní doklad v elektronické podobě pak nahrají rovnou do SW Pohoda.

Funkce řešení Docspoint - Nahrávání účetních dokladů z různých zdrojů
stock-photo-hand-holding-a-smartphone-with-a-green-checkmark-icon-on-the-screen-to-show-a-validated-confirmed-675822841 (kopie)

Kontrola a úprava dokladů před importem do účetního SW Pohoda

Než pošlete dávku účetních dokladů do SW Pohoda, můžete ji zkontrolovat a doplnit či opravit vše, co je potřeba. Do Pohody se vám pak již dostanou kompletně připravené doklady bez nutnosti cokoliv měnit.

Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad

Všechny doklady upraveny a zkontrolovány? Pak už stačí jen spustit hromadný import a po pár chvílích najít všechny doklady v SW Pohoda přesně tam, kde mají být.

Funkce řešení Docspoint - Hromadný import dokladů do SW Pohoda včetně předkontací a řad
Funkce řešení Docspoint - Archivace dokladů v prostředí Docspoint

Archivace dokladů v prostředí Docspoint

Nejen zákon, ale i zdravý rozum nabádá k úschově dokladů na dalším místě, než jen v účetním software Pohoda. K tomuto účelu je součástí řešení Docspoint elektronický archiv, v němž se všechny doklady uchovávají včetně skenu jejich originálu.

Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Nastavíme vám individuální workflow práce s doklady tak, jak potřebujete vy a vaše účetní oddělení nebo účetní kancelář.

Potřebujete některé doklady schvalovat před zařazením do účetnictví? Nebo dokonce všechny? Potřebujete mzdové doklady zpracovávat jedním pracovníkem a klasické účetní doklady druhým? S Docspointem to jde snadno.

Funkce řešení Docspoint - Workflow práce s doklady na míru vašim potřebám

Docspoint pomáhá již více jak 150 účetním kancelářím a firmám v Čechách a na Slovensku

Zde jsou některé z nich
jaspar-200
wero-200
odeo-200-200
autoanex-200
i-tec
ews-200

Zbývá jediný krok

Napište si o bezplatnou demoverzi a prezentaci možností Docspointu.

Povinná pole jsou označená *.