Účetní program POHODA je patrně nejznámějším a nejpoužívanějším ekonomickým a účetním softwarem v České republice. Vyvíjí jej společnost STORMWARE s.r.o. Nabízí varianty jak pro daňovou evidenci, tak pro účetnictví.

Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.

Společnost STORMWARE nabízí několik řad (POHODA, POHODA SQL a POHODA E1). Nejpoužívanější je základní řada POHODA, kterou společnost nabízí v několika variantách lišících se množstvím funkcí. Tyto varianty nesou názvy Mini, Lite, Jazz, Standard, Profi, Premium a Komplet. Některé varianty jsou určeny spíše pro daňovou evidenci, jiné zase pro správu účetnictví. Všechny varianty včetně bezplatné umožňují fakturovat a spravovat EET.

 

Technologie file-server

Základní řada POHODA ukládá data technologií file‑server. To znamená, že každý uživatel pracuje na svém počítači s daty, která jsou uložená v jednom nebo více souborech přímo na serveru.

Pokud pracujete s menším objemem dat nebo ekonomický software používá méně lidí, je pro vás tato technologie ta pravá. Při lokálních instalacích nebo v malých sítích je totiž práce v účetním programu POHODA velmi rychlá.

 

Více informací najdete na webových stránkách společnosti STORMWARE s.r.o. v části věnované účetnímu software POHODA.

Řešení Docspoint slouží jako elektronický archiv daňových dokladů.

Archivujte a spravujte své účetní doklady online, bez papírů a v souladu s českou legislativou. Docspoint spolupracuje s účetním software POHODA a umožňuje snadný import připravených dokladů.