Export metadat ve formátu ISDOC

  • Nyní je možné provést export kompletních metadat u vybraných dokladů do formátu ISDOC. Díky tomu lze jednoduše stáhnout kompletní informace o daném dokladu z Docspointu a naimportovat je do jiného účetního programu nebo softwarového nástroje pro další zpracování.
  • Export metadat do standardizovaného formátu ISDOC je možné provádět pro jednotlivé doklady nebo i hromadně pomocí tlačítka „Export“ umístěného pod seznamem dokladů.
  • Export a přenos dat ve formátu ISDOC je možné využít i pro napojení Docspointu na další účetní programy, jako je např. Abra Flexi, Money S3 a jiné. V případě zájmu o napojení na jiný účetní systém než POHODA nás kontaktujte. Rádi s vámi probereme možnosti a detaily propojení.
Export dokladů

Export uživatelských náhledů do XLSX nebo CSV

  • Další možností exportu je export aktuálního uživatelského náhledu do formátu CSV nebo XLSX, díky němuž můžete s výstupními soubory dále pracovat v nástrojích typu MS Excel.
  • V momentě, kdy si uživatel v Docspointu zobrazí požadované doklady (např. pomocí zadaných filtrů), je možné veškeré zobrazené informace uložit do formátu XLSX nebo CSV.
  • Do výstupního souboru se uloží informace o označených dokladech. Vybrat je možné jeden nebo více dokladů dle vašich potřeb.
  • Export se provádí pomocí tlačítka „Export“ umístěného pod seznamem dokladů s následným výběrem požadovaného formátu výstupního souboru.

Připomenutí - datová uzávěrka 2022

Pokud jste u svých účetních jednotek ještě neprovedli datovou uzávěrku a přechod na účetní období roku 2023, podrobný návod pro nastavení Docspointu naleznete na našich webových stránkách v sekci „Nejčastější dotazy a návody (sekce „Návody“ ve spodní části stránky).

Zjistěte, jaké možnosti vám v digitalizaci účetnictví
nabízí řešení Docspoint.

Napište si o nezávaznou konzultaci a bezplatné demo.